Kannabiksen todelliset haittavaikutukset

Kysy hampuusilta. Alue, jonne voi kirjoittaa rekisteröitymättä.
Alueen säännöt
Vapaavyöhyke
Tälle alueelle voi kirjoittaa ilman rekisteröitymistä. Mikäli sinulla on käyttäjätunnus, älä aloita uusia ketjuja tällä alueella. Vapaavyöhyke-nimi ei tarkoita, että tällä alueella keskusteltaisiin vapaasti kaikesta - tämä on edelleen Hamppuforum!

Jotta samoja asioita ei kysyttäisi joka päivä uudelleen, katso ennen viestin lähettämistä löydätkö vastauksen:

Jos joku kysyy jotain triviaalia, ÄLÄ VASTAA "lue Hupu / käytä hakua". Käytä itse hakua, minkä jälkeen voit vastata, että haulla/hupusta löytyy, linkkien kera vastauksiin.
Avatar
apollo11
1 tähti
1 tähti
Viestit: 789
Liittynyt: 13.3.2008

Re: Kannabiksen todelliset haittavaikutukset

ViestiKirjoittaja apollo11 » 21.6.2011 19:01

Jos polttaa liikaa aamusta iltaan monen vuoden ajan niin voi käydä huonojakin asioita. Tutuille on laukassu masennusta, skitsofrendiaa ja itelle puhkes 2suuntanen mieliala-häiriö.

Vieras

Re: Kannabiksen todelliset haittavaikutukset

ViestiKirjoittaja Vieras » 21.6.2011 20:33

tuskallinen vitutus, näläntunne katoo, kainalot hikoo, mieliala vaihtelee, pakko saada jotain tekemistä.. kestää päivän jos ei oo polttanu.


Palaa sivulle “Vapaavyöhyke”

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 13 vierailijaa