En tiedä onko tämä sitten vaan tyypillistä suomalaista käyttäytymistä internetissä.
Miks täällä pitää vittuilla toisille kasvattijelle? Onko hommat sinulla muka niin hyvin ettei sinussa ole mitään ongelmaa? Jos kerran tiedät jotain miksi pitää haukkua toista tyhmäksi ja tietämättömäksi? Tiesistkö itse muka kaiken heti alussa?
Olisi suuri osa täällä saanut saada selkäsaunaa lapsena oppiakseen käytöstapoja ja kunnioittamaan toisia. Piilovittuilua ja esitetään ettei oma paska haise, menee naurettavaks tää lapsellisuus tällä foorumilla.
Mites jos vaihettais tää paska asenne positiiviseksi ja jos ei oo mitään asiallista kirjoitettavaa niin jätetään kokonaan kirjoittamatta. Vai onko teidän pakko avaa suuta joka asiasta? Mee polttaa paukut ja pidä turpas kiinni.
Teidänkaltaisten itsekeskeisten omahyväinen asenne on iso ongelma tässä maailmassa. Self-righteous pieces of shit.
Toivon että asenne täällä muuttuu ja kaikille niille jotka nyt räkistelee koneen ruudulla--->Painu vittuu.
Ette varmasti arkipäiväisesti vittuile toisille ihmisille päin naamaa? Todennäköisesti saisitte turpaan. Pitääkö sun tuoda paskan asentees tänne?

.


Hypocritse.

